ورژن Pre-Alpha بازی TowerSmash منتشر شد

ورژن Pre-Alpha بازی TowerSmash منتشر شد

ورژن Pre-Alpha بازی TowerSmash برای همه بازیکنان در دسترس قرار گرفت. این بازی بر روی بلاکچین WAX قرار دارد اما ورژن منتشر شده نیازی به اکانت WAX ندارد. تنها لازم است آن را دانلود کرده و از بازی لذت ببرید. TowerSmash یک بازی کارتی است که در آن بازیکنان برج های یکدیگر را نابود می کنند. هر بازیکن دارای یک برج(Tower) و یک دیوار(Wall) برای جلوگیری از آسیب است. بازیکنان باید با استفاده از کارت ها و 3 منبع مختلف خود سلامتی برج حریف را به صفر یا سلامتی برج خود را به 50 برسانند تا برنده بازی شوند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی و معرفی این بازی کارتی بپردازیم.

 

ورژن Pre-Alpha منتشر شده بسیار محدود است. بازیکنان تنها می توانند در میدان مسابقات(Arena) و به صورت PvP به بازی بپردازند. هیچ پاداشی وجود ندارد، رتبه بندی و تابلوی امتیازات وجود ندارد. بازیکن نمی تواند نام یا آواتار خود را تنظیم کند. هیچ آماری در کار نیست. نتایج مسابقات بی اهمیت بوده و پس از مسابقه از بین خواهند رفت و تمامی بازیکنان یک دسته کارت خواهند داشت.

اما با وجود این موارد بازی هنوز سرگرم کننده است. بازیکنان می توانند بدون داشتن دسته کارت اختصاصی خود نیز استراتژی هایی برای برنده شدن بچینند. بازی نسبتا روان عمل می کند و درک مکانیزم آن بسیار راحت است. هنگامی که امتیازات ضربه(Hit Points) بازیکن افزایش یابد، برج و دیوارها به وضوح رشد می کنند.

ورژن Pre-Alpha بازی TowerSmash

نبردها معمولا بیش از 10 دقیقه به طول نمی انجامد. Necromancer’s Curse که بعد از نوبت 12 به هر بازیکن آسیب زیادی وارد می کند باعث کاهش زمان بازی می شود. بازی TowerSmash چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بازی سرگرم کننده و مناسب موبایل طراحی شده است و روشی معنادار برای استفاده از NFTهای خود ارائه می دهد. اگر بازی بتواند شیوه های سرگرم کننده بیشتری ارائه کند و گیم پلی آن خسته کننده نشود می تواند موفقیت خوبی کسب کند.

 

بازی TowerSmash چیست؟

TowerSmash یک بازی کارتی کلکسیونی است که در آن قدرت و جادو نقش دارد. بازیکنان باید دسته های کارت خود را بسازند و در یک نبرد رو در رو قرار گرفته و برج های یکدیگر را نابود کنند. این بازی دارای 3 منبع Recruits, Gems و Bricks است که به عنوان مانا(Mana) برای کارت ها با رنگ های مختلف استفاده می شوند. در هر نوبت بازیکن منابعی را بر اساس سطح فعلی قلعه خود دریافت می کند. Dungeons(سیاه چال ها) Recruits تولید می کنند و Magic(جادو) Gems و Quarr تولید می کند.

در طول نبرد بازیکنان کارت های مختلفی را می توانند بازی کنند. این کارت ها می توانند سیستم دفاعی بازیکن را تقویت کنند، به حریف حمله کنند و یا حتی منابع را کاهش یا افزایش دهند. استراتژی اصلی بازی در یافتن تعادل بین حمله، دفاع و تولید منابع است.

بازی TowerSmash چیست؟

بازی TowerSmash شامل ماجراجویی های PvE و جنگیدن با Boss خواهد بود. گیم پلی PvP این بازی شامل حالت معمولی، مسابقات نردبانی و تورنومنت ها خواهد بود. بازیکنان می توانند با شکست دادن Bossها و شرکت در تورنومنت ها کارت کسب کنند.

بازی رایگان نیست و بازیکنان برای شروع باید یک دسته کارت استارتر خریداری کنند. بازیکنان با برنده شدن در نبردها و تکمیل ماموریت ها توکن ORB پاداش می گیرند. توکن ORB را می توان در صرافی Alcor فروخت یا از آن برای ارتقا کارت ها استفاده کرد. بازیکنان می توانند کارت ها را با استفاده از توکن ORB و Dust(که از سوزاندن کارت ها بدست می آید) ترکیب کنند تا نسخه های کمیاب تر و پرقدرت تری از آن ها تولید کنند. برای ارتقا به بالاترین سطح کارت ها مواد خاصی مانند Monster Fangs و Runestones نیاز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *