رویداد May Mayhem بازی Town Crush از 16 می برگزار می شود

رویداد May Mayhem بازی Town Crush از 16 می برگزار می شود

Town Crush پروژه آزمایشی الهام گرفته از بازی Candy Crush تیم Gala Games که به بروی شبکه Gala قرار دارد، رویداد May Mayhem را برگزار می کند. May Mayhem رویدادی است که هر ساله توسط تیم Gala Games برگزار می شود و به بازیکنان فرصت کسب پاداش های بسیاری را در این دوره می دهد. Town Crush یکی از بازی های اکوسیستم Gala است که در این رویداد پاداش هایی انحصاری برای اعضای Gala Gold در نظر گرفته است. این رویدادها شامل رقابت های Town star، معرفی بازیکنان جدید(Referral)، NFTهای جدید Town Star و Spider Tanks هستند.

 

شرایط لازم برای دریافت پاداش های این رویداد

بازیکنان برای دریافت پاداش های رویداد May Mayhem این بازی باید عضو Gala Gold باشند. Gala Gold باشگاهی با عضویت مادام العمر Gala Games است. هزینه عضویت 50 دلار است و مزایای مختلفی همچون پیشنهادات ویژه، تست بازی ها و … را در بر می گیرد. پاداش هایی با ارزش 400,000 دلار بین اعضای Gala Gold که بتوانند 12 مرحله جدید بازی Town Crush را تکمیل کنند توزیع خواهد شد. بازیکنان می توانند با مراجعه به سایت رسمی Gala عضو باشگاه Gala Gold شوند.

شرایط لازم برای دریافت پاداش های این رویداد

NFTهای جدید Town Star

NFTهای Town Star Egg Storage از دوشنبه 16 می همزمان با راه اندازی رویداد May Mayhem در دسترس قرار خواهند گرفت. رویدادهای May Mayhem بازی های Town Star و Town Crush همزمان برگزار خواهند شد.

Town Star یک بازی کشاورزی رقابتی مبتنی بر بلاکچین است که توسط Gala Games توسعه یافته است. در این بازی دامدار Eggها را از Chicken Coops(قفس مرغ) جمع آوری کرده و آن ها را در Storehouse قرار می دهد. بازیکنان این بازی می توانند تا 40 عدد Egg را درون انبارهای ویژه نگهداری کنند. در بازی Town Crush بازیکنان برای داشتن هر انبار 2 پاداش Eggsecutioners دریافت می کنند.

به زبان ساده تر اگر بازیکن یک Egg Storage NFT در بازی Town Star داشته باشد 2 Eggsecutioners دریافت می کند که می تواند در بازی Town Crush نیز از آن استفاده کند. این گزینه فقط در طول رویداد May Mayhem فعال خواهد بود.

NFTهای Town Star Egg Storage

بازی Town Crush چیست؟

Town Crush یک بازی الهام گرفته شده از بازی محبوب Candy Crush است که بازیکن باید در آن میوه ها، محصولات کشاورزی، تجهیزات و ساختمان ها را با هم مطابقت دهد. هر چه بازیکن تطابق بیشتری در کمترین دور انجام دهد امتیاز بیشتری دریافت خواهد کرد. بازی بصورت رایگان در دسترس تمامی کاربران Gala قرار دارد. تیم Gala Games قصد دارد بلاکچین خود را با این بازی امتحان کند. بازیکنان می توانند با تکمیل مراحل بازی، TEST توکن رسمی بازی را بدست آورند. این توکن را نمی توان مبادله یا معامله نمود. بازیکنان می توانند این توکن را روی lives(زندگی ها) و bombs(بمب ها) خرج کنند تا مراحل را سریع تر تکمیل کنند. بازی کاملا رایگان است و برای تست آن نیاز به هزینه کارمزد نیست.

بازیکنان برای انجام بازی باید یک اکانت Gala ایجاد کنند. این بازی بخشی از پروژه GYRI تیم Gala Games است که برای تست این بلاکچین و کشف باگ های آن طراحی شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *