هجوم خرگوش های یوبی سافت به متاورس سندباکس


پس از اعلام کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) در رابطه با ادغام NFTها در بازی Ghost Recon، بسیاری از پروژه های بازی مبتنی بر بلاک چین با این غول بازی سازی شروع به همکاری و سرمایه گذاری در برندهای Animoca کردند. این کمپانی در حوزه بازی های NFT بسیار مدعی میباشد. این بار قرار است یوبی سافت شخصیت های خرگوشی شرور خود را که ربیدز (Rabbids) نام دارند وارد بازی Sandbox کند.

در حال حاضر نسخه های وکسلی ربیدز ها در حال ساخت میباشد. یوبی سافت با آوردن این شخصیت‌ها به دنیای متاورس سندباکس، می‌خواهد ببیند چگونه بازیکنان و سازندگان، دنیای ربیدزها را متعلق به خود خواهند کرد.

با توجه به طبیعت وحشی ربیدز ها، تهاجم آنها به دنیای سندباکس باید بسیار سرگرم کننده، پر سر و صدا و شاید حتی مخرب باشد.

یوبی سافت در حال حاضر دارای املاک و مستغلات بسیار بزرگی در https://metagardi.com/sandbox-game-maker-and-voxedit-contests/Sandbox است. ربیدز ها اولین کاراکتر هایی هستند که وارد متاورس می شوند. با توجه به علاقه ای که یوبی سافت به بازی های NFT دارد، انتظار می رود که به زودی تعداد بیشتری از شخصیت های این کمپانی بزرگ بازی سازی (Ubisoft) به آن ملحق شود.

همکاری یوبی سافت با سند باکس

سندباکس چیست؟

سندباکس یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین است که در حال حاضر در حال توسعه میباشد. که در آن شما میتوانید صاحب زمین های قابل شخصی سازی باشید که در آن همه چیز بر اساس وکسل (voxel) ساخته شده است. لازم به ذکر است که وکسل ها کوچک ترین جز ساختاری از یک تصویر 3 بعدی(3D) هستند. این بازی بسیاری از گیمرها را یاد بازی Minecraft می اندازد، زیرا هر دو بازی دارای ظاهری الهام گرفته از لگو میباشند.

با این حال، بازیکنان می توانند زمین مجازی بخرند و هر شکلی از کسب درآمد را در آن پیاده سازی کنند. این زمین های مجازی می توانند به بازی های کوچک، ماجراجویی، فروشگاه های مجازی، فروشگاه های اینترنتی و همچنین فضایی برای اجتماع افراد و غیره تبدیل شوند.

Sandbox مجموعه ابزارهای رایگانی را برای توسعه دهندگان، گیمرها و سازندگان محتوا فراهم می کند. به عنوان مثال سازندگان می توانند از مجموعه ابزار VoxEdit برای ایجاد اشیاء مبتنی بر voxel برای استفاده در بازی بهره مند شوند . و با مجموعه ابزار Game Maker کاربران می توانند انواع تجربه های مشارکتی را ایجاد کنند! Sandbox همچنین یک تجربه متاورسی از بازی را ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند ماموریت های روزانه یا ماموریت های هفتگی انجام دهند. با این کار بازیکنان توکن SAND که توکن اصلی بازی است را به دست خواهند آورد که می توانند با فروش آن کسب درآمد کنند یا از آن برای خرید آیتم های درون بازی یا زمین مجازی استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر روی “بازی Sandbox چیست؟” کلیک کنید. از اینکه با متاگردی همراه بودید سپاس گزاریم.

بازی Sandbox چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *