قابلیت کسب درآمد در پلتفرم WAM.app فعال شد


تیم WAM قابلیت کسب درآمد از بازی را به پلتفرم WAM.app اضافه کرده که بازیکنان می توانند با شرکت در تورنومنت ها رمزارز کسب کنند. این اپلیکیشن به بازیکنانی که با شرکت در بازی ها XP کسب کرده اند امکان کسب سکه های WAM را می دهد. هدف این پلتفرم ارائه بازی های سرگرم کننده ساده است و به کاربران خود این امکان را می دهد که از این بازی ها کسب درآمد کنند. با متاگردی همراه باشید تا به معرفی و بررسی این پلتفرم بپردازیم.

 

در فوریه سال 2021 نسخه بتای WAM.app راه اندازی شد و در کمتر از 2 ماه به بیش از 2.5 میلیون بازیکن رسید. این پلتفرم برای تمام سیستم عامل های موبایل در دسترس است و می توان آن را از فروشگاه های Google Play Store و iOS App Store دانلود نمود.

پلتفرم WAM.app

کسب درآمد از بازی در اپلیکیشن WAM.app

WAM.app یک پلتفرم بازی های سرگرم کننده است که به بازیکنان برتری که در تورنمونت ها شرکت می کنند پاداش می دهد. هنگامی که بازیکن در بازی برنده شود رتبه او در جدول امتیازات افزایش می یابد. هرچه رتبه بازیکن در جدول امتیازات بیشتر باشد استخرهای پاداش بیشتری در دسترس او خواهد بود. برای شرکت در تورنومنت ها بازیکنان باید مبلغی به عنوان ورودی بپردازند. با افزایش رتبه، بازیکنان به تورنومنت هایی با هزینه ورودی بالا و استخر پاداش بیشتر دسترسی پیدا می کنند. در پایان هر تورنومنت شرکت کنندگان مقدار ثابتی سکه WAM دریافت می کنند و پاداش ها بین نفرات برتر جدول امتیازات توزیع می شود.

این پلتفرم بر روی بازی های سرگرم کننده عادی تمرکز دارد و بازیکنانی که به اینگونه بازی ها علاقه دارند را به خود جذب می کند. تیم برای دستیابی به این هدف اپلیکیشن خود را ساده و کاربر پسند طراحی کرده و به بازیکنان تازه وارد در دنیای رمزارزها این امکان را می دهد که بدون دانش خاص و پیچیده بازی های بلاکچینی شروع به کسب درآمد از بازی کنند.

کسب درآمد از بازی در اپلیکیشن WAM.app

پلتفرم WAM.app چگونه کار می کند؟

بازیکنان برای ورود به تورنومنت ها پلتفرم WAM.app باید هزینه ورودی بپردازند. هرچه تعداد شرکت کنندگان در تورنمونت ها بیشتر باشد اندازه استخر پاداش نیز افزایش می یابد. هر بازیکن 3 فرصت در هر تورنمونت دارد، هنگامی که بازیکن هر 3 فرصت خود را از دست بدهد امتیاز او صفر می شود. اما بازیکنان می توانند با پرداخت سکه های WAM تا 3 مرتبه امتیاز قبلی خود را بدست آورند. هدف بازیکنان دستیابی به بیشترین امتیاز و رسیدن به رتبه های بالای جدول امتیازات برای کسب پاداش ها است. رتبه بندی تورنومنت ها بصورت لحظه ای در جدول امتیازات نمایش داده می شود. در پایان بازی سکه های WAM به کیف پول بازیکن واریز می شود. سکه های WAM را می توان از طریق چالش های روزانه نیز بدست آورد.

در این پلتفرم تورنومنت های عمومی و خصوصی برگزار می شود. تورنومنت های عمومی توسط تیم اپلیکیشن و تورنومنت های خصوصی توسط بازیکنان برگزار می شود. انواع مختلف این تورنومنت ها عبارتند از: آماتور، نیمه حرفه ای، حرفه ای و افسانه ای

تورنومنت های خاصی به نام NFT tournament وجود دارند که هزینه ورودی ندارند و شامل پاداش های تضمین شده ای هستند. برای شرکت در این تورنومنت ها بازیکن باید NFT ورودی داشته باشند که می توانند آن را از مارکت ها، دیگر بازیکنان یا از طریق پاداش ها بدست آورند.

 

ابزار Creator Tools اپلیکیشن WAM.app چیست؟

ابزار Creator Tools اپلیکیشن WAM.app با هوش مصنوعی خود به کاربران امکان طراحی بازی های سرگرم کننده را می دهد. کاربران می توانند به کمک هوش مصنوعی این ابزار و پیروی از دستورالعمل ها بازی های سرگرم کننده ای بسازند. این ابزار را می توان در هر دستگاهی استفاده کرد. این ابزار همچنین به کاربران اجازه می دهد تورنومنت های خصوصی برگزار و بازیکنان دیگر را به آن دعوت کنند، NFTهای سفارشی بسازند و به عنوان پاداش تورنومنت خود قرار دهند.

ابزار Creator Tools اپلیکیشن WAM چیست؟

توکنامیک اپلیکیشن WAM.app

توکن WAM که با نام WAM Coin نیز شناخته می شود رمزارز رسمی این پلتفرم است. عرضه اولیه این توکن 20,772,645 واحد بود و عرضه کل آن 1 میلیارد واحد است. این توکن در آینده ای نزدیک استانداردهای ERC-20 و ERC-1155 را برای NFTهای خود دریافت می کند. بازیکنان می توانند توکن های WAM را از تورنومنت ها کسب کنند و از آن ها برای شرکت در دیگر تورنومنت ها استفاده کنند.

این پلتفرم از Binance Smart Chain استفاده می کند که یکی از ویژگی های آن انتقال توکن های WAM از BSC به بلاکچین Elrond است. این قابلیت از طریق گزینه Bridge در وبسایت WAM.app در دسترس است.

توکنامیک اپلیکیشن WAM

تیم WAM.app

WAM.app توسط شرکت رومانیایی Digitap توسعه یافته است. Daniel Tamas مدیر عامل استودیوی بازی سازی IDEA Studios در سال 2016 شرکت Digitap را برای طراحی بازی های مبتنی بر مرورگر تاسیس کرد. Alex Rus از دیگر بنیان گذاران این شرکت و پلتفرم WAM است. سایر اعضای این تیم عبارتند از: Vlad Mustiata، Olga Serebriakova، Anca Tamas، Larisa Muresan و Daria Tykhonova

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *