در تورنومنت جدید Dark Country شرکت کنید و WAX برنده شوید

در تورنومنت جدید Dark Country شرکت کنید و WAX برنده شوید

بازی Dark Country تورنومنت جدیدی را شروع کرده است. در حالی که بازیکنان منتظر گیم پلی لند بازی بودند Dark Country اعلام کرد تورنومنت جدیدی را به مدت 2 هفته برگزار خواهد کرد که و 1000 WAX جایزه برای آن تعیین کرده است.

برای مدتی طولانی بازی Dark Country به بازیکنان خود امکان دسترسی آزمایشی به تمام کارت های بازی را داده است. اما با اضافه شدن دسته جدیدی از کارت ها به نام Starter برای بازیکنان جدید زمان آن رسیده بازی به مرحله بعدی خود برود. اکنون صاحبان NFTهای این بازی باید کارت های خود را از طریق استیک کردن وارد بازی کنند و دسته کارت خود را تشکیل دهند. با برگزاری این تورنومنت بازیکنان فرصت پیدا می کنند دسته کارت های خود را امتحان کرده و قدرت خود را به دیگران نشان دهند.

 

جزئیات تورنومنت Dark Country

این تورنومنت از 6 آپریل شروع شده اما هر زمانی می توان وارد آن شد. برای شرکت در مسابقه باید حداقل 40 کارت Dark Country داشته باشید که برای ساخت یک دسته کارت کافی است. سپس وارد سایت landtest.darkcountry.io شده و کارت های خود را از طریق لینک Asset در بالای صفحه استیک کنید. سپس بازی Dark Country را نصب کنید. این بازی از لانچر Itch.io اجرا می شود. این لانچر توسط The Seventh Seal بازی دیگری که بر روی بلاکچین WAX قرار دارد نیز استفاده می شود. اکنون شما آماده شروع بازی هستید.

جزئیات تورنومنت Dark Country

این مسابقات 4 بار در روز در ساعت های 3 صبح و 3 بعد از ظهر، 9 صبح و 9 شب به وقت UTC برگزار می شود. جدول leaderboard درون بازی رده بندی فعلی این مسابقات را نشان می دهد. اما با وجود جایزه سنگین این مسابقات، تنها 3 نفر برتر در پایان، این جایزه را دریافت خواهند کرد. این دوره از مسابقات فرصتی تمرینی برای بازکنان فراهم می کند و به آن ها اجازه می دهد با بازیکنان برتر برای بدست آوردن جایگاه های اول تا سوم به رقابت بپردازند.

اگرچه می توانید با خرید 40 کارت ارزان قیمت نیز در این مسابقات شرکت کنید اما اگر واقعا می خواهید از این بازی لذت ببرید بهتر است برای ساخت دسته کارت های خود کمی فکر کنید. بهترین کار این است که چند دور با کارتهای Starter بازی کنید و با بازی آشنا شوید و سپس شروع به جمع آوری دسته کارت خود کنید.

 

بازی Dark Country چیست؟

بازی Dark Country چیست؟

Dark Country یک بازی کارتی و کلکسیونی است که بر روی بلاکچین WAX ساخته شده است. این بازی با وجود کارت هایی نظیر کابوی ها، اسلحه ها، شیاطین، جادوها و مینیون های زامبی مانند خود ظاهری جدید به دنیای بازی های کارتی می دهد. گیم پلی این بازی مانند دیگر بازی های کارتی نظیر MTG, Hearthstone و Gods Unchained است. بازیکنان برای بازی کردن کارت های خود به مانا(Mana) نیاز دارند و باید سعی کنند سلامت حریف را به صفر برسانند.

بازی رایگان است و در حال حاضر برای تست باز است. بازی دسته ای از کارت های Starter را برای تمامی بازیکنان فراهم می کند تا با آن ها باز کنند. بازیکنان می توانند از کارت های خود نیز در ساخت دسته کارت استفاده کنند. Dark Country قابلیت های درآمدزایی از طریق تورنومنت های معمول، رویدادهای ویژه Play the Pros و استیک کارت های Hero بر روی وبسایت بازی، فراهم می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *